Fabuła powieści “Wybaczam ci”

12 lipca 2021 By Bartek

Remigiusz Mróz, czyli najpopularniejszy pisarz obecnych czasów w Polsce wydaje po raz kolejny nową książkę. Wiadomość ta może ucieszyć fanów, którzy na szczęście nie musieli czekać zbyt długo na kolejne dzieło sławnego pisarza. Co tym razem przygotował pisarz? Książkę, w której nie ma miejsca na nudę i utarte schematy. Tym razem fabuła będzie się skupiać wokół głęboko ukrytych sekretów oraz głośnego samobójstwa. Powieść nosi tytuł “Wybaczam ci” i już wkrótce pojawi się w księgarniach.

“Wybaczam ci” – premiera od Mroza

Remigiusz Mróz już od czasu swojego debiutu dał jasno do zrozumienia, że pisanie książek traktuje na tyle poważnie, że ma zamiar pisanie przekształcić w pełnowymiarowy etat, a nawet więcej. Wielką inspiracją pisarza byłą inna znana i lubiana postać, czyli Stephen King. Amerykański król horrorów nie przestaje pisać od dekad, a jego prace są uważane niemalże za część amerykańskiej kultury. Czy Remigiusz Mróz jest na dobrej drodze, by powtórzyć ten sukces? Wszystko wskazuje na to, że niczego mu nie brakuje, a nawet więcej jego życie kręci się wokół nowych powieści i bohaterów. Książka “Wybaczam ci” będzie kolejnym wielkim dziełem polskiego pisarza.

“Wybaczam ci”- fabuła powieści

Fabuła powieści “Wybaczam ci” jest niepowtarzalna. W książce bowiem nie ma mowy o zwykłym romansie, ale o głęboko ukrytych tajemnicach, które powoli będą wychodzić na światło dziennie. Główną bohaterką będzie Ina Kobryn, która mimo, że nie podejrzewała wcześniej swojego męża o dosłownie nic złego, to teraz przekona się, że jej mąż nie jest aż tak święty. Ma on kontakt z inną kobietą. Ta postać mimo, że dla Iny na razie jest nie znajoma to jednak już wkrótce się to zmieni. W centrum Warszawy ktoś popełni samobójstwo, a Ina dopiero wtedy przekona się, że to ta sama kobieta, która jeszcze parę godzin wcześniej pisała do jej męża. Wydarzenie to nie zostanie łatwo zapomniane przez Inę Kobryn. Kobieta będzie teraz musiała dowiedzieć się prawdy o zmarłej oraz o swoim mężu.