Premiera “Wybaczam ci”

22 lipca 2021 By Bartek

Premiery książkowe 2021 zapowiadają się ciekawie. Cieszyć mogą się zwłaszcza fani polskiego pisarza Remigiusza Mroza, który nie tylko napisał kolejną książkę, ale też zadbał o to, by książka ta była wyjątkowo ciekawa. Historia o pozornie zwyczajnym małżeństwie, które jednak okaże się być związane z najgłośniejszym samobójstwem w historii okaże się być tym co idealnie będzie pasować na letnie wieczory. Książka “Wybaczam ci” to najnowsza Mroza (https://www.taniaksiazka.pl/wybaczam-ci-remigiusz-mroz-p-1550084.html) pozycja, o której mowa.

Premiera polskiego pisarza

Remigiusz Mróz już nie raz udowodnił, że jego powieści są niezwykłe. Jego dzieła cieszyły się uznaniem już niemalże od pierwszego razu kiedy to pisarz wydał książkę. Od czasu debiutu w wżyciu pisarza zmienił się wiele jednak nie zmieniło się to, że czytelnicy uwielbiają jego twórczość. Remigiusz Mróz obecnie jest najsławniejszym pisarzem w Polsce, a prócz tego jest także wykształconym prawnikiem. W jego dorobku można znaleźć tytuł doktora nauka prawnych, który jest nie małym osiągnięciem. Obecnie pisarz przygotował dla fanów kolejną książkę, która ma premierę już wkrótce jest nią pozycja “Wybaczam ci“, która stanowić będzie samodzielną pozycję.

Premiera “Wybaczam ci”


Premiera książki “Wybaczam ci” jest tym co może ucieszyć wielu fanów. Książka jest bowiem napisana w stylu Remigiusza Mroza to znaczy pełna napięcia, ale zarazem łatwa w czytaniu. Kartki można przewracać całą noc, bez uczucia zmęczenia. Fabuła książki skupi się na wydarzeniach, które mimo, że będą smutne to jednak będą owiane nie przeniknioną tajemnicą. Wszystko to za sprawą tajemniczego samobójstwa w centrum Warszawy na oczach niemalże wszystkich mieszkańców Warszawy. Mimo, że po paru dniach ludzie zapomną o tym co miało miejsce to jednak Ina będzie pamiętała. Przed jej oczami cały czas będzie wiadomość, którą kiedyś dostał jej mąż. Mimo, że sama Ina będzie głęboko poruszona tym co się stało to jednak jej mąż będzie idealnie spokojny. Nic nie będzie mącić jego spokoju.